CSC06A01100KGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC06A01100KGPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC06A01100KGPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP
Duomenų lapai: CSC06A01100KGPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC06A01100KGPA specifikacijos
Dalies numeris CSC06A01100KGPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 85117 pcs Duomenų lapas CSC06A01100KGPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 6-SIP Dydis / Matmenys 0.590" L x 0.098" W (14.99mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 100k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 6-SIP Kiti vardai CSC06A01100KGPA-ND
CSC100KF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 5
Pins skaičius 6 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP Circuit Type Bussed