CSC05A01680RGPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC05A01680RGPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC05A01680RGPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 680 OHM 5SIP
Duomenų lapai: CSC05A01680RGPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC05A01680RGPA specifikacijos
Dalies numeris CSC05A01680RGPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 680 OHM 5SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 99835 pcs Duomenų lapas CSC05A01680RGPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 5-SIP Dydis / Matmenys 0.490" L x 0.098" W (12.45mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 680
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5-SIP Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Rezistorių skaičius 4 Pins skaičius 5
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm) Išsamus aprašymas 680 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP