CSC05A014K70GPA
Dale / VishayDale / Vishay
CSC05A014K70GPA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSC05A014K70GPA
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP
Duomenų lapai: CSC05A014K70GPA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
CSC05A014K70GPA specifikacijos
Dalies numeris CSC05A014K70GPA Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 5SIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 95652 pcs Duomenų lapas CSC05A014K70GPA.pdf
Tolerancija ±2% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 5-SIP Dydis / Matmenys 0.490" L x 0.098" W (12.45mm x 2.49mm)
Serija CSC Rezistorius-santykis-dreifas ±50 ppm/°C
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 4.7k
"Power Per Element" 200mW Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 5-SIP Kiti vardai CSC05A014K70GPA-ND
CSC4.7KD
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 5 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 35 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.195" (4.95mm)
Išsamus aprašymas 4.7k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP Circuit Type Bussed