CPWN20R2500JB143
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN20R2500JB143 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPWN20R2500JB143
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 0.25 OHM 20W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPWN20R2500JB143.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPWN20R2500JB143 specifikacijos
Dalies numeris CPWN20R2500JB143 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 0.25 OHM 20W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1663 pcs Duomenų lapas CPWN20R2500JB143.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±90ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serija CPWN Atsparumas 250 mOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 250 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound