CPWN201R100FB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN201R100FB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPWN201R100FB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 1.1 OHM 20W 1% AXIAL
Duomenų lapai: CPWN201R100FB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPWN201R100FB14 specifikacijos
Dalies numeris CPWN201R100FB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 1.1 OHM 20W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1721 pcs Duomenų lapas CPWN201R100FB14.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serija CPWN Atsparumas 1.1 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.1 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound