CPWN2026R00JB14
Dale / VishayDale / Vishay
CPWN2026R00JB14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPWN2026R00JB14
Gamintojas / Gamintojas: Dale / Vishay
Prekės aprašymas RES 26 OHM 20W 5% AXIAL
Duomenų lapai: CPWN2026R00JB14.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CPWN2026R00JB14 specifikacijos
Dalies numeris CPWN2026R00JB14 Gamintojas Dale / Vishay
apibūdinimas RES 26 OHM 20W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1457 pcs Duomenų lapas CPWN2026R00JB14.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 2.500" L x 0.500" W (63.50mm x 12.70mm)
Serija CPWN Atsparumas 26 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -65°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 26 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Non-Inductive, Pulse Withstanding, Safety Wirewound