CRNB25-1200
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRNB25-1200
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas DIODE GP 1.2KV 15.9A TO220AB
Duomenų lapai: CRNB25-1200.pdf
  • Pranešimas
CRNB25-1200 specifikacijos
Dalies numeris CRNB25-1200 Gamintojas Crydom
apibūdinimas DIODE GP 1.2KV 15.9A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4339 pcs Duomenų lapas CRNB25-1200.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 25A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai CC1380
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Išsamus aprašymas Diode Standard 1200V 15.9A Through Hole TO-220AB Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 1200V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 15.9A Talpa @ Vr, F -