CRNA15-1200PT
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRNA15-1200PT
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas DIODE GP 1.2KV 9.5A TO220AB
Duomenų lapai: CRNA15-1200PT.pdf
  • Pranešimas
CRNA15-1200PT specifikacijos
Dalies numeris CRNA15-1200PT Gamintojas Crydom
apibūdinimas DIODE GP 1.2KV 9.5A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5538 pcs Duomenų lapas CRNA15-1200PT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 15A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 1200V 9.5A Through Hole TO-220AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 1200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 9.5A