CRNA20-1200PT
CrydomCrydom
Crydom
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CRNA20-1200PT
Gamintojas / Gamintojas: Crydom
Prekės aprašymas DIODE GP 1.2KV 12.7A TO220AB
Duomenų lapai: CRNA20-1200PT.pdf
  • Pranešimas
CRNA20-1200PT specifikacijos
Dalies numeris CRNA20-1200PT Gamintojas Crydom
apibūdinimas DIODE GP 1.2KV 12.7A TO220AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4779 pcs Duomenų lapas CRNA20-1200PT.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.1V @ 20A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1200V
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220AB Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Isolated Tab Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Diodo tipas Standard Išsamus aprašymas Diode Standard 1200V 12.7A Through Hole TO-220AB
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100µA @ 1200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 12.7A