LEB150F-0524-SNR
CoselCosel
LEB150F-0524-SNR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEB150F-0524-SNR
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 24V
Duomenų lapai: 1.LEB150F-0524-SNR.pdf2.LEB150F-0524-SNR.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 681 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
  • Pranešimas
LEB150F-0524-SNR specifikacijos
Dalies numeris LEB150F-0524-SNR Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 681 pcs Duomenų lapas 1.LEB150F-0524-SNR.pdf2.LEB150F-0524-SNR.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 24V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serija LEB Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A, 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LEB150F-0524-SNRT
LEB150F-0524-SNRT
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Sandelyje: 559 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNRT.pdf
RFQ
LEB150F-0524-S
LEB150F-0524-S
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 639 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-S.pdf
RFQ
LEB150F-0524-SNTY
LEB150F-0524-SNTY
Sandelyje: 549 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNTY.pdf
LEB150F-0524-RY
LEB150F-0524-RY
Sandelyje: 610 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-RY.pdf
LEB150F-0524-SN
LEB150F-0524-SN
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W