LEB150F-0524-S
CoselCosel
LEB150F-0524-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEB150F-0524-S
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 24V
Duomenų lapai: 1.LEB150F-0524-S.pdf2.LEB150F-0524-S.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 639 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 639 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LEB150F-0524-S specifikacijos
Dalies numeris LEB150F-0524-S Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 639 pcs Duomenų lapas 1.LEB150F-0524-S.pdf2.LEB150F-0524-S.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 24V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 8.74" L x 3.35" W x 1.57" H (222.0mm x 85.1mm x 39.9mm)
Serija LEB Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 82%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A, 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LEB150F-0524-SN
LEB150F-0524-SN
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W
Sandelyje: 697 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SN.pdf
RFQ
LEB150F-0524-G
LEB150F-0524-G
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Sandelyje: 660 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-G.pdf
RFQ
LEB150F-0524-SNGT
LEB150F-0524-SNGT
Sandelyje: 671 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNGT.pdf
LEB150F-0524-RU
LEB150F-0524-RU
Sandelyje: 592 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-RU.pdf
LEB150F-0524-SNT
LEB150F-0524-SNT
Sandelyje: 576 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNT.pdf
LEB150F-0524-SNC
LEB150F-0524-SNC
Sandelyje: 684 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNC.pdf
LEB150F-0524-SNRT
LEB150F-0524-SNRT
Sandelyje: 559 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNRT.pdf
LEB150F-0524-SNR
LEB150F-0524-SNR
Sandelyje: 681 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNR.pdf
LEB150F-0524
LEB150F-0524