LEB150F-0524-SN
CoselCosel
LEB150F-0524-SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEB150F-0524-SN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W
Duomenų lapai: 1.LEB150F-0524-SN.pdf2.LEB150F-0524-SN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 697 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 697 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LEB150F-0524-SN specifikacijos
Dalies numeris LEB150F-0524-SN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 5V 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 697 pcs Duomenų lapas 1.LEB150F-0524-SN.pdf2.LEB150F-0524-SN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas 24V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Serija LEB Galia (vatais) 150W
Kiti vardai 1776-1284 Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Efektyvumas 82% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 5A, 6A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A, 6A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LEB150F-0524-RU
LEB150F-0524-RU
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V 24V
Sandelyje: 592 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-RU.pdf
RFQ
LEB150F-0524-S
LEB150F-0524-S
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 639 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-S.pdf
RFQ
LEB150F-0524-G
LEB150F-0524-G
Sandelyje: 660 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-G.pdf
LEB150F-0524-SNTY
LEB150F-0524-SNTY
Sandelyje: 549 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNTY.pdf
LEB150F-0524-SNC
LEB150F-0524-SNC
Sandelyje: 684 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNC.pdf
LEB150F-0524-SNR
LEB150F-0524-SNR
Sandelyje: 681 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNR.pdf
LEB150F-0524-R
LEB150F-0524-R
Sandelyje: 708 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-R.pdf
LEB150F-0524-C
LEB150F-0524-C
Sandelyje: 697 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-C.pdf
LEB150F-0524-SNT
LEB150F-0524-SNT
Sandelyje: 576 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNT.pdf
LEB150F-0524-RY
LEB150F-0524-RY
Sandelyje: 610 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-RY.pdf
LEB150F-0524-SNGT
LEB150F-0524-SNGT
Sandelyje: 671 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNGT.pdf
LEB150F-0524-SNRT
LEB150F-0524-SNRT
Sandelyje: 559 pcs
parsisiųsti: LEB150F-0524-SNRT.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus