FTA-80-223
CoselCosel
FTA-80-223 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FTA-80-223
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Duomenų lapai: FTA-80-223.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 199 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 199 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
FTA-80-223 specifikacijos
Dalies numeris FTA-80-223 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199 pcs Duomenų lapas FTA-80-223.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija FTA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 80A
Konfigūracija Single Stage Patvirtinimai cURus, VDE
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FTA-80-223-HS
FTA-80-223-HS
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Sandelyje: 127 pcs
parsisiųsti: FTA-80-223-HS.pdf
RFQ
FTA-80-155-HS
FTA-80-155-HS
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 146 pcs
parsisiųsti: FTA-80-155-HS.pdf
RFQ
FTA-80-683
FTA-80-683
Sandelyje: 227 pcs
parsisiųsti: FTA-80-683.pdf
FTA-80-223-H
FTA-80-223-H