FTA-80-683-HS
CoselCosel
FTA-80-683-HS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FTA-80-683-HS
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Duomenų lapai: FTA-80-683-HS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 125 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
  • Pranešimas
FTA-80-683-HS specifikacijos
Dalies numeris FTA-80-683-HS Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125 pcs Duomenų lapas FTA-80-683-HS.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija FTA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 80A
Konfigūracija Single Stage Patvirtinimai cURus, VDE
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FTA-80-223-S
FTA-80-223-S
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Sandelyje: 229 pcs
parsisiųsti: FTA-80-223-S.pdf
RFQ
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 236 pcs
parsisiųsti: FTA-80-683-S.pdf
RFQ
FTA-BL-SFP+/BRW
FTA-BL-SFP+/BRW
Gamintojai: Finisar Corporation
apibūdinimas: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD BROWN
Sandelyje: 168789 pcs
parsisiųsti: FTA-BL-SFP+/BRW.pdf
FTA-80-683
FTA-80-683
Sandelyje: 227 pcs
parsisiųsti: FTA-80-683.pdf
FTA-BL-SFP+/GRN
FTA-BL-SFP+/GRN
apibūdinimas: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD GREEN
Sandelyje: 180884 pcs
parsisiųsti: FTA-BL-SFP+/GRN.pdf
Sandelyje: 199 pcs
parsisiųsti: FTA-80-223.pdf
FTA-80-223-H
FTA-80-223-H
Sandelyje: 126 pcs
parsisiųsti: FTA-80-223-H.pdf
Sandelyje: 129 pcs
parsisiųsti: FTA-80-683-H.pdf
FTA-80-223-HS
FTA-80-223-HS
Sandelyje: 127 pcs
parsisiųsti: FTA-80-223-HS.pdf
FTA-BL-SFP+/BLU
FTA-BL-SFP+/BLU
apibūdinimas: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD BLUE
parsisiųsti: FTA-BL-SFP+/BLU.pdf
FTA-BL-SFP+/BLK
FTA-BL-SFP+/BLK
apibūdinimas: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD BLACK
parsisiųsti: FTA-BL-SFP+/BLK.pdf
FTA-BL-SFP+/BGE
FTA-BL-SFP+/BGE
apibūdinimas: ACCY BAIL FOR SFP+ MOD BEIGE
parsisiųsti: FTA-BL-SFP+/BGE.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus