FTA-80-155-HS
CoselCosel
FTA-80-155-HS Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FTA-80-155-HS
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS
Duomenų lapai: FTA-80-155-HS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 146 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 146 pcs
  • Pranešimas
FTA-80-155-HS specifikacijos
Dalies numeris FTA-80-155-HS Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 80A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 146 pcs Duomenų lapas FTA-80-155-HS.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija FTA
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas 50/60Hz
Filtro tipas Three Phase (Wye) Dabartinis 80A