EAP-30-000
CoselCosel
EAP-30-000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EAP-30-000
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
Duomenų lapai: EAP-30-000.pdf
  • Pranešimas
EAP-30-000 specifikacijos
Dalies numeris EAP-30-000 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4541 pcs Duomenų lapas EAP-30-000.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija EAP Kiti vardai 1776-2963
EAP-30-000-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas -
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 30A