EAP-20-471-D
CoselCosel
EAP-20-471-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EAP-20-471-D
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Duomenų lapai: EAP-20-471-D.pdf
  • Pranešimas
EAP-20-471-D specifikacijos
Dalies numeris EAP-20-471-D Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3113 pcs Duomenų lapas EAP-20-471-D.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija EAP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dabartinis 20A Konfigūracija Single Stage