EAP-30-102-D
CoselCosel
EAP-30-102-D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EAP-30-102-D
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN
Duomenų lapai: EAP-30-102-D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
EAP-30-102-D specifikacijos
Dalies numeris EAP-30-102-D Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 30A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3046 pcs Duomenų lapas EAP-30-102-D.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija EAP Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas DIN Rail Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas -
Dažnumas - veikimas - Filtro tipas Single Phase
Dabartinis 30A Konfigūracija Single Stage