SN101M063ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN101M063ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN101M063ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Duomenų lapai: SN101M063ST.pdf
  • Pranešimas
SN101M063ST specifikacijos
Dalies numeris SN101M063ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5695 pcs Duomenų lapas SN101M063ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 63V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.630" Dia (16.00mm)
Serija SN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 410mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.295" (7.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.59 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 100µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.59 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF