SN101M035ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN101M035ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN101M035ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: SN101M035ST.pdf
  • Pranešimas
SN101M035ST specifikacijos
Dalies numeris SN101M035ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4880 pcs Duomenų lapas SN101M035ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia (13.00mm)
Serija SN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 285mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.86 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.86 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF