SN101M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SN101M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SN101M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SN101M050ST.pdf
  • Pranešimas
SN101M050ST specifikacijos
Dalies numeris SN101M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4324 pcs Duomenų lapas SN101M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.512" Dia (13.00mm)
Serija SN Sraigtasparnis @ žemos dažnio 310mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Bi-Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.197" (5.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.787" (20.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.59 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.59 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C Talpa 100µF