SH2R2M250ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH2R2M250ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH2R2M250ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
Duomenų lapai: SH2R2M250ST.pdf
  • Pranešimas
SH2R2M250ST specifikacijos
Dalies numeris SH2R2M250ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6005 pcs Duomenų lapas SH2R2M250ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 46.4mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90.43 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2.2µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90.43 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose
Susiję produktai
SH277-3
SH277-3
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 3IN X 3FT
Sandelyje: 5014 pcs
Gamintojai: IDEC
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT