SH2R2M160ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH2R2M160ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH2R2M160ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
Duomenų lapai: SH2R2M160ST.pdf
  • Pranešimas
SH2R2M160ST specifikacijos
Dalies numeris SH2R2M160ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5095 pcs Duomenų lapas SH2R2M160ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 160V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 40mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 90.43 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2.2µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 90.43 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose
Susiję produktai
SH2R2M050ST
SH2R2M050ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Sandelyje: 4105 pcs
parsisiųsti: SH2R2M050ST.pdf
RFQ
SH277-2
SH277-2"
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 2"X4'
Sandelyje: 1645 pcs
parsisiųsti: SH277-2".pdf
RFQ
SH2B-62
SH2B-62
Gamintojai: IDEC
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE
parsisiųsti: SH2B-62.pdf
parsisiųsti: SH277-3.pdf
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 4IN X 3FT
Gamintojai: IDEC
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT
parsisiųsti: SH2B-02.pdf
SH2R2M100ST
SH2R2M100ST
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL