SH2R2M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH2R2M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH2R2M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SH2R2M050ST.pdf
  • Pranešimas
SH2R2M050ST specifikacijos
Dalies numeris SH2R2M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4105 pcs Duomenų lapas SH2R2M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 25.2mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 72.34 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72.34 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 2.2µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SH2R2M100ST
SH2R2M100ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
Sandelyje: 5722 pcs
parsisiųsti: SH2R2M100ST.pdf
RFQ
SH2B-05C
SH2B-05C
Gamintojai: IDEC
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POSITION DIN RAIL
Sandelyje: 15061 pcs
parsisiųsti: SH2B-05C.pdf
RFQ
SH2B-62
SH2B-62
Gamintojai: IDEC
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POS THROUGH HOLE
parsisiųsti: SH2B-62.pdf
SH2R2M250ST
SH2R2M250ST
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 250V RADIAL
parsisiųsti: SH2R2M250ST.pdf
SH2R2M200ST
SH2R2M200ST
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 200V RADIAL
parsisiųsti: SH2R2M200ST.pdf
SH2B-05
SH2B-05
parsisiųsti: SH2B-05.pdf
SH2R2M160ST
SH2R2M160ST
apibūdinimas: CAP ALUM 2.2UF 20% 160V RADIAL
parsisiųsti: SH2R2M160ST.pdf
SH2B-02
SH2B-02
apibūdinimas: RELAY SOCKET 8 POS CHASSIS MOUNT
parsisiųsti: SH2B-02.pdf
SH2R2M350ST
SH2R2M350ST
apibūdinimas: CAPACITOR ALUMINUM
parsisiųsti: SH2R2M350ST.pdf
SH277-3
SH277-3
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 3IN X 3FT
parsisiųsti: SH277-3.pdf
Gamintojai: Daburn
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 2"X4'
parsisiųsti: SH277-2".pdf
apibūdinimas: HEATSHRINK BLK 4IN X 3FT
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus