LP152M200H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP152M200H4P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP152M200H4P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: LP152M200H4P3.pdf
  • Pranešimas
LP152M200H4P3 specifikacijos
Dalies numeris LP152M200H4P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5447 pcs Duomenų lapas LP152M200H4P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 3.33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.662A @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 134 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 134 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 1500µF Programos General Purpose