LP153M035H7P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP153M035H7P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP153M035H7P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP
Duomenų lapai: LP153M035H7P3.pdf
  • Pranešimas
LP153M035H7P3 specifikacijos
Dalies numeris LP153M035H7P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 15000UF 20% 35V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4182 pcs Duomenų lapas LP153M035H7P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 4A @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 28 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 15000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 28 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C Talpa 15000µF