LP151M200C1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP151M200C1P3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LP151M200C1P3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Duomenų lapai: LP151M200C1P3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LP151M200C1P3 specifikacijos
Dalies numeris LP151M200C1P3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74578 pcs Duomenų lapas LP151M200C1P3.pdf
Įtampa - Įvertinta 200V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.984" Dia (25.00mm)
Serija LP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 509mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 712.6mA @ 100kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 338-4093
LP151M200C1P3-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.984" (25.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 1.65 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
Talpa 150µF Programos General Purpose