CD5EC200DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC200DO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5EC200DO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 20PF 0.5PF 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5EC200DO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD5EC200DO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5EC200DO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 20PF 0.5PF 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 74026 pcs Duomenų lapas CD5EC200DO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-3985
CD5EC200DO3-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.118" (3.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.201" (5.10mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 20pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 20pF