CD5CC180DO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5CC180DO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5CC180DO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 18PF 0.5PF 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5CC180DO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD5CC180DO3F specifikacijos
Dalies numeris CD5CC180DO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 18PF 0.5PF 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42876 pcs Duomenų lapas CD5CC180DO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD5CC180D03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.118" (3.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.201" (5.10mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 18pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 18pF