CD5EC220DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD5EC220DO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD5EC220DO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 22PF 0.5PF 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD5EC220DO3.pdf
  • Pranešimas
CD5EC220DO3 specifikacijos
Dalies numeris CD5EC220DO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 22PF 0.5PF 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 43237 pcs Duomenų lapas CD5EC220DO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±0.5pF
Dydis / Matmenys 0.272" L x 0.118" W (6.90mm x 3.00mm) Serija CD5
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.118" (3.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.201" (5.10mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 22pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 22pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD5EC220DO3F
CD5EC220DO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 22PF 0.5PF 300V RADIAL