CD30FD153FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD153FO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD153FO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.015UF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD153FO3F.pdf
  • Pranešimas
CD30FD153FO3F specifikacijos
Dalies numeris CD30FD153FO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.015UF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3811 pcs Duomenų lapas CD30FD153FO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD30FD153F03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.902" (22.90mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 0.015µF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 0.015µF