CD30FD153JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD153JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD153JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD153JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CD30FD153JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD30FD153JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6461 pcs Duomenų lapas CD30FD153JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.811" L x 0.390" W (20.60mm x 9.90mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 338-2894 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.902" (22.90mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 0.015µF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 0.015µF