CD30FD133GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD133GO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD30FD133GO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 0.013UF 2% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD30FD133GO3F.pdf
  • Pranešimas
CD30FD133GO3F specifikacijos
Dalies numeris CD30FD133GO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 0.013UF 2% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4264 pcs Duomenų lapas CD30FD133GO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.811" L x 0.370" W (20.60mm x 9.40mm) Serija CD30
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD30FD133G03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.437" (11.10mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.890" (22.60mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 0.013µF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 0.013µF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD30FD123GO3F
CD30FD123GO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 0.012UF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 5725 pcs
parsisiųsti: CD30FD123GO3F.pdf
RFQ
CD30FD133FO3F
CD30FD133FO3F
apibūdinimas: CAP MICA 0.013UF 1% 500V RADIAL
Sandelyje: 5061 pcs
parsisiųsti: CD30FD133FO3F.pdf
RFQ
CD30FD133GO3
CD30FD133GO3
apibūdinimas: CAP MICA 0.013UF 2% 500V RADIAL