CD19FD391FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD391FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD391FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD391FO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD19FD391FO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD391FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 40246 pcs Duomenų lapas CD19FD391FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.642" L x 0.201" W (16.30mm x 5.10mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 390pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 390pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD19FD391JO3
CD19FD391JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 390PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 68583 pcs
parsisiųsti: CD19FD391JO3.pdf
RFQ
CD19FD362GO3
CD19FD362GO3
apibūdinimas: CAP MICA 3600PF 2% 500V RADIAL
Sandelyje: 13398 pcs
parsisiųsti: CD19FD362GO3.pdf
RFQ
CD19FD391FO3F
CD19FD391FO3F
apibūdinimas: CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL