CD19FD362GO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD362GO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD362GO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 3600PF 2% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD362GO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD19FD362GO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD362GO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 3600PF 2% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13398 pcs Duomenų lapas CD19FD362GO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±2%
Dydis / Matmenys 0.681" L x 0.299" W (17.30mm x 7.60mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.559" (14.20mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 3600pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 3600pF