CD19FD392FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FD392FO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FD392FO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 3900PF 1% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FD392FO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD19FD392FO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FD392FO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 3900PF 1% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11262 pcs Duomenų lapas CD19FD392FO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.311" W (17.50mm x 7.90mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.559" (14.20mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 3900pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 3900pF