CD19FC622JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC622JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FC622JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 6200PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai: CD19FC622JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD19FC622JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD19FC622JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 6200PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 11717 pcs Duomenų lapas CD19FC622JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.319" W (17.50mm x 8.10mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.559" (14.20mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 6200pF Mica Capacitor 300V Radial
Talpa 6200pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD19FC682GO3F
CD19FC682GO3F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 6800PF 2% 300V RADIAL
Sandelyje: 9492 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CD19FC622GO3F
CD19FC622GO3F
apibūdinimas: CAP MICA 6200PF 2% 300V RADIAL
Sandelyje: 11278 pcs
parsisiųsti:
RFQ
CD19FC622JO3F
CD19FC622JO3F
apibūdinimas: CAP MICA 6200PF 5% 300V RADIAL