CD19FC562JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD19FC562JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD19FC562JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 5600PF 5% 300V RADIAL
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD19FC562JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD19FC562JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 5600PF 5% 300V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10991 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 300V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.681" L x 0.311" W (17.30mm x 7.90mm) Serija CD19
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD19FC562J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.559" (14.20mm)
funkcijos General Purpose Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 5600pF Mica Capacitor 300V Radial Talpa 5600pF