CD18FD152JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD152JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD18FD152JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD18FD152JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD18FD152JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD18FD152JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17140 pcs Duomenų lapas CD18FD152JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Serija CD18
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD18FD152J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.343" (8.70mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 1500pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 1500pF