CD18FD131JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD131JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD18FD131JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD18FD131JO3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
CD18FD131JO3 specifikacijos
Dalies numeris CD18FD131JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 130PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 27304 pcs Duomenų lapas CD18FD131JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys - Serija CD18
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 130pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 130pF