CD18FD102JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD18FD102JO3F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CD18FD102JO3F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
Duomenų lapai: CD18FD102JO3F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
CD18FD102JO3F specifikacijos
Dalies numeris CD18FD102JO3F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21899 pcs Duomenų lapas CD18FD102JO3F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.650" L x 0.220" W (16.50mm x 5.60mm) Serija CD18
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai CD18FD102J03F Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks "Lead Spacing" 0.220" (5.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.520" (13.20mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 1000pF Mica Capacitor 500V Radial Talpa 1000pF
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CD18FD152JO3
CD18FD152JO3
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP MICA 1500PF 5% 500V RADIAL
Sandelyje: 17424 pcs
parsisiųsti: CD18FD152JO3.pdf
RFQ
CD18FD102JO3
CD18FD102JO3
apibūdinimas: CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL