HSM93-032.0M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM93-032.0M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSM93-032.0M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: HSM93-032.0M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HSM93-032.0M specifikacijos
Dalies numeris HSM93-032.0M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 32.000MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18943 pcs Duomenų lapas HSM93-032.0M.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija HSM9
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai CW307
HSM93-32.0000
HSM93032.0M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±100ppm
Dažnumas 32MHz Išsamus aprašymas 32MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead