HSM93-004.9152M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
HSM93-004.9152M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSM93-004.9152M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 4.9152MHZ HCMOS SMD
Duomenų lapai: HSM93-004.9152M.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HSM93-004.9152M specifikacijos
Dalies numeris HSM93-004.9152M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 4.9152MHZ HCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20148 pcs Duomenų lapas HSM93-004.9152M.pdf
Įtampa - tiekimas 5V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija HSM9
Reitingai - Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis HCMOS
Kiti vardai CW301
HSM93-4.9152
HSM93004.9152M
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±100ppm
Dažnumas 4.9152MHz Išsamus aprašymas 4.9152MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead