HSM943-12.288M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
Connor-Winfield
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HSM943-12.288M
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 12.288MHZ LVCMOS SMD
Duomenų lapai: HSM943-12.288M.pdf
  • Pranešimas
HSM943-12.288M specifikacijos
Dalies numeris HSM943-12.288M Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 12.288MHZ LVCMOS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3461 pcs Duomenų lapas HSM943-12.288M.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.197" W (7.50mm x 5.00mm) Serija HSM9
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė 4-SMD, No Lead Išvestis LVCMOS
Kiti vardai Q7214424 Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm) Funkcija Enable/Disable
Dažnio stabilumas ±20ppm Dažnumas 12.288MHz
Išsamus aprašymas 12.288MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Dabartinis - tiekimas (maks.) -