CFM21WA4P5-0394
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFM21WA4P5-0394
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: CFM21WA4P5-0394.pdf
  • Pranešimas
CFM21WA4P5-0394 specifikacijos
Dalies numeris CFM21WA4P5-0394 Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB PLUG 21POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5736 pcs Duomenų lapas CFM21WA4P5-0394.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 4 (DC, C) - 21WA4
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Yellow Chromate Plated Serija -
Pakuotė Bulk Darbinė temperatūra -
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 21 (17 + 4 Power)
Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Flanšo funkcija Housing/Shell (4-40)
Dabartinis įvertinimas 5A, 15A Susisiekimo tipas Signal and Power
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Plug, Male Pins Jungties stilius D-Sub, Combo
Spalva Green Backset Spacing 0.370" (9.40mm)