CFM14JT9K10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT9K10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFM14JT9K10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1K OHM 1/4W 5% CF MINI
Duomenų lapai: 1.CFM14JT9K10.pdf2.CFM14JT9K10.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
CFM14JT9K10 specifikacijos
Dalies numeris CFM14JT9K10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1K OHM 1/4W 5% CF MINI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4412059 pcs Duomenų lapas 1.CFM14JT9K10.pdf2.CFM14JT9K10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CFM Atsparumas 9.1 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai S9.1KQCT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Retardant Coating, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 9.1 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film Kompozicija Carbon Film