CFM14JT9M10
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CFM14JT9M10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CFM14JT9M10
Gamintojas / Gamintojas: Stackpole Electronics, Inc.
Prekės aprašymas RES 9.1M OHM 1/4W 5% CF MINI
Duomenų lapai: 1.CFM14JT9M10.pdf2.CFM14JT9M10.pdf
  • Pranešimas
CFM14JT9M10 specifikacijos
Dalies numeris CFM14JT9M10 Gamintojas Stackpole Electronics, Inc.
apibūdinimas RES 9.1M OHM 1/4W 5% CF MINI "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6391542 pcs Duomenų lapas 1.CFM14JT9M10.pdf2.CFM14JT9M10.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 0/ -1500ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Serija CFM Atsparumas 9.1 MOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai CFM 1/4 9.1M 5% R