6STD15SCT99S40X
ConecConec
6STD15SCT99S40X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STD15SCT99S40X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 6STD15SCT99S40X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
6STD15SCT99S40X specifikacijos
Dalies numeris 6STD15SCT99S40X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4176 pcs Duomenų lapas 6STD15SCT99S40X.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė Tray Kiti vardai 626-1171
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Board Lock, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness 30.0µin (0.76µm) Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing 0.189" (4.80mm)