6STD15SAT99S10X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STD15SAT99S10X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
6STD15SAT99S10X specifikacijos
Dalies numeris 6STD15SAT99S10X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4721 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 125V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Būsto medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Flanšo funkcija -
funkcijos Mounting Brackets Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma -
Susisiekite su Finish Thickness - Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing 0.189" (4.80mm)