6STD15SAT99S40X
ConecConec
Conec
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 6STD15SAT99S40X
Gamintojas / Gamintojas: Conec
Prekės aprašymas CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Duomenų lapai: 6STD15SAT99S40X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
6STD15SAT99S40X specifikacijos
Dalies numeris 6STD15SAT99S40X Gamintojas Conec
apibūdinimas CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4716 pcs Duomenų lapas 6STD15SAT99S40X.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas 125V
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 2 (DA, A)
"Shell" medžiaga, apdaila Copper Alloy, Tin Plated Serija -
Pakuotė - Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 15
Montavimo tipas Board Edge, Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos Board Lock, Mounting Brackets Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekimo tipas Signal
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Kontaktinė forma Machined
Susisiekite su Finish Thickness Flash Susisiekite su Finish Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Jungties stilius D-Sub
Spalva Black Backset Spacing 0.189" (4.80mm)